Direct Supply High Precision 35*65*35mm Bearing Replaces 445620B
Direct Supply High Precision 35*65*35mm Bearing Replaces 445620B
| Parameter | Industrial Details |
|---|---|
| Master OE | 7701205778, 7701465181, 7700841979 |
| B2B Inquiry Alias | 445620B / BT2B445620BB |
| Universal Export Code | DAC35650035 |
| Dimensions | 35 x 65 x 35 mm |
| Bore Size (Inner) | 35.00 mm |
| Outer Diameter | 65.00 mm |
| Width | 35.00 mm |
| Bearing Type | Generation 1 Double Row Hub Bearing |
| Placement | Front Axle Hub |
Cross-Reference / Interchanges
-
OEs: 7701205778, 7701465181, 7700841979, 7700845995
-
DACIA OEs: 6001543344
-
Universal Industrial Code: DAC35650035
Vehicle Applications
-
Dacia Logan / Sandero: - Front Axle Hub
-
Classic Dacia Models: - Front Axle Hub


Our Company Photo



Direct Supply High Precision 35*65*35mm Bearing Replaces 445620B Parameter Industrial Details Master OE 7701205778, 7701465181, 7700841979 B2B Inquiry Alias 445620B / BT2B445620BB Universal Export Code DAC35650035 Dimensions 35 x 65 x 35 mm Bore Size (Inner) 35.00 mm Outer Diameter 65.00 mm Width 35...