Άμεση τροφοδοσία υψηλής ακρίβειας 35*65*35mm
Άμεση τροφοδοσία υψηλής ακρίβειας 35*65*35mm
| Παράμετρος | Βιομηχανικές λεπτομέρειες |
|---|---|
| Διοικητής ΟΕ | 7701205778,7701465181,7700841979 |
| Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B | 445620 Β/ BT2Β445620ΒΒ |
| Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής | DAC35650035 |
| Μέγεθος | 35 x 65 x 35 mm |
| Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) | 350,00 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 650,00 mm |
| Διάμετρο | 350,00 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Γενιά 1 Δύο σειρές ρουλεμάν |
| Διάθεση | Κέντρο εμπρόσθιου άξονα |
Διασταυρούμενες αναφορές / ανταλλαγές
-
Εργατικά σημεία:7701205778, 7701465181, 7700841979, 7700845995
-
Εργασιακές μονάδες DACIA:6001543344
-
Παγκόσμιος βιομηχανικός κώδικας:DAC35650035
Εφαρμογές οχημάτων
-
Ντάσια Λόγκαν / Σάντερο:- Κέντρο εμπρός άξονα
-
Κλασικά μοντέλα Dacia:- Κέντρο εμπρός άξονα


Φωτογραφία της εταιρείας μας



Άμεση τροφοδοσία υψηλής ακρίβειας 35*65*35mm Παράμετρος Βιομηχανικές λεπτομέρειες Διοικητής ΟΕ 7701205778,7701465181,7700841979 Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B 445620 Β/ BT2Β445620ΒΒ Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής DAC35650035 Μέγεθος 35 x 65 x 35 mm Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) 350,00 mm Εξωτερική διάμετρος ...