Directe toevoer Hoog nauwkeurige 35*65*35mm Lagers vervangen 445620B
Directe levering Hoge precisie 35 * 65 * 35 mm lager vervangt 445620B
| Parameter | Industriële details |
|---|---|
| Meester OE | 7701205778,7701465181,7700841979 |
| B2B-onderzoeksalias | 445620B/BT2B445620BB |
| Universele exportcode | DAC35650035 |
| Afmetingen | 35 x 65 x 35 mm |
| Boringmaat (binnen) | 35,00 mm |
| Buitendiameter | 65,00 mm |
| Breedte | 35,00 mm |
| Lagertype | Generatie 1 dubbele rij naaflager |
| Plaatsing | Voorasnaaf |
Kruisverwijzing / uitwisselingen
-
OE's:7701205778, 7701465181, 7700841979, 7700845995
-
DACIA OE's:6001543344
-
Universele industriële code:DAC35650035
Voertuigtoepassingen
-
Dacia Logan/Sandero:- Voorasnaaf
-
Klassieke Dacia-modellen:- Voorasnaaf


Onze bedrijfsfoto



Directe levering Hoge precisie 35 * 65 * 35 mm lager vervangt 445620B Parameter Industriële details Meester OE 7701205778,7701465181,7700841979 B2B-onderzoeksalias 445620B/BT2B445620BB Universele exportcode DAC35650035 Afmetingen 35 x 65 x 35 mm Boringmaat (binnen) 35,00 mm Buitendiameter 65,00 mm ...