IR-8089 Ρουλεμάν πλήμνης μπροστινού τροχού 35*66*33 χιλιοστά Auto Bearing για Fiat Ford
Ρουλεμάν πλήμνης μπροστινού τροχού Fiat Ford
,ρουλεμάν αυτόματου τροχού 35x66x33mm
,ρουλεμάν πλήμνης τροχού με εγγύηση
IR-8089 Κεραμβός τροχού εμπρός 35*66*33mm Κεραμβός αυτοκινήτου για Fiat Ford
| Παράμετρος | Βιομηχανικές λεπτομέρειες |
| Fiat / Ford Master OE | 46423870, 1587548 |
| Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B | IR-8089 / IR8089 |
| Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής | DAC35660033 |
| Μέγεθος | 35 x 66 x 33 mm |
| Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) | 350,00 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 660,00 mm |
| Διάμετρο | 330,00 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Γενιά 1 Δύο σειρές γωνιακών ρουλεμάν |
| Διάθεση | Μόνο ο κόμβος του μπροστινού άξονα |
Διασταυρούμενες αναφορές / ανταλλαγές
- Ειδικές επιχειρήσεις του ομίλου Fiat / Lancia:46423870, 51753789, 71714466, 7558570, 5890991
- Ford OE (Μόνο για το Ford Ka RU8):1587548
- Ελληνικές Βιομηχανικές Γυμνές Σφραγίδες:IR-8089, IR8089, GB12306, GB12306S02, BAH0015, BAHB 633676, 805998
- Αντίστοιχα ευρωπαϊκά κιτ λιανικής:Το VKBA 1401, VKBA 3413, 713 6900 80
- Παγκόσμιος βιομηχανικός κώδικας:DAC35660033
Εφαρμογές οχημάτων
- Fiat Cinquecento (170) / Seicento (187):-ΜπροστάΚέντρο άξονα
- Lancia Ypsilon (843 / 312):-ΜπροστάΚέντρο άξονα
- Ford Ka (RU8) (Fiat Shared Platform):-ΜπροστάΚέντρο άξονα


Φωτογραφία της εταιρείας μας



IR-8089 Κεραμβός τροχού εμπρός 35*66*33mm Κεραμβός αυτοκινήτου για Fiat Ford Παράμετρος Βιομηχανικές λεπτομέρειες Fiat / Ford Master OE 46423870, 1587548 Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B IR-8089 / IR8089 Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής DAC35660033 Μέγεθος 35 x 66 x 33 mm Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) 350,00 mm ...