IR-8089 Voorwiel Hub Lagering 35*66*33mm Auto Lagering voor Fiat Ford
Fiat Ford voorwielnaaflager
,35x66x33mm autowiellager
,wielnaaflager met garantie
IR-8089 Voorwielnaaf met 35 * 66 * 33 mm autolager voor Fiat Ford
| Parameter | Industriële details |
| Fiat / Ford MasterOE | 46423870, 1587548 |
| B2B-onderzoeksalias | IR-8089 / IR8089 |
| Universele exportcode | DAC35660033 |
| Afmetingen | 35 x 66 x 33 mm |
| Boringmaat (binnen) | 35,00 mm |
| Buitendiameter | 66,00 mm |
| Breedte | 33,00 mm |
| Lagertype | Generatie 1 dubbelrijig hoekcontactkogellager |
| Plaatsing | ALLEEN voorasnaaf |
Kruisverwijzing / uitwisselingen
- Fiat / Lancia Groep OE's:46423870, 51753789, 71714466, 7558570, 5890991
- Ford OE (ALLEEN voor Ford Ka RU8):1587548
- Europese industriële kale stempelingen:IR-8089, IR8089, GB12306, GB12306S02, BAH0015, BAHB 633676, 805998
- Equivalenten van Europese retailkits:VKBA 1401, VKBA 3413, 713 6900 80
- Universele industriële code:DAC35660033
Voertuigtoepassingen
- Fiat Cinquecento (170) / Seicento (187):-VoorkantAsnaaf
- Lancia Ypsilon (843/312):-VoorkantAsnaaf
- Ford Ka (RU8) (gedeeld Fiat-platform):-VoorkantAsnaaf


Onze bedrijfsfoto



IR-8089 Voorwielnaaf met 35 * 66 * 33 mm autolager voor Fiat Ford Parameter Industriële details Fiat / Ford MasterOE 46423870, 1587548 B2B-onderzoeksalias IR-8089 / IR8089 Universele exportcode DAC35660033 Afmetingen 35 x 66 x 33 mm Boringmaat (binnen) 35,00 mm Buitendiameter 66,00 mm Breedte 33,00 ...