BA2B446762B Ρουλεμάν πλήμνης τροχού αυτοκινήτου 35*72*33mm Μπροστινή μονάδα πλήμνης για VW Golf Jetta
Ρουλεμάν πλήμνης μπροστινού τροχού VW Golf
,ρουλεμάν πλήμνη αυτοκινήτου Jetta 35x72x33mm
,ρουλεμάν πλήμνης τροχού με εγγύηση
BA2B446762B Εναλλακτική μονάδα εστίασης τροχών αυτοκινήτων 35*72*33 mm για το VW Golf Jetta
| Παράμετρος | Βιομηχανικές λεπτομέρειες |
|---|---|
| ΠΑΣ Master OE | 3350.17, 3326.31, 95654076 |
| Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B | Β2Β446762Β / Β2Β446762Β |
| Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής | DAC35720033 |
| Μέγεθος | 35 x 72 x 33 mm |
| Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) | 350,00 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 720,00 mm |
| Διάμετρο | 330,00 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Γενιά 1 Δύο σειρές γωνιακών ρουλεμάν |
| Διάθεση | Μόνο ο κόμβος του μπροστινού άξονα |
Διασταυρούμενες αναφορές / ανταλλαγές
-
Η Επιτροπή διαπίστωσε ότι οι εν λόγω ενισχύσεις δεν συνιστούν κρατική ενίσχυση.3350.17, 3326.31, 95 654 076
-
Ευρωπαϊκές βιομηχανικές σφραγίδες:Β2Β446762Β, Β2Β446762Β, GB40582, GB40714
-
Γερμανικός βιομηχανικός κώδικας:548083
-
Αντίστοιχα ευρωπαϊκά κιτ λιανικής:VKBA 882
-
Παγκόσμιος βιομηχανικός κώδικας:DAC35720033
Εφαρμογές οχημάτων
-
Πιέτζο 205 / 206 / 306:-ΜπροστάΚέντρο άξονα
-
Citroen Saxo / Xsara / ZX / AX:-ΜπροστάΚέντρο άξονα
-
Σιτρόεν C15:-ΜπροστάΚέντρο άξονα


Φωτογραφία της εταιρείας μας



BA2B446762B Εναλλακτική μονάδα εστίασης τροχών αυτοκινήτων 35*72*33 mm για το VW Golf Jetta Παράμετρος Βιομηχανικές λεπτομέρειες ΠΑΣ Master OE 3350.17, 3326.31, 95654076 Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B Β2Β446762Β / Β2Β446762Β Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής DAC35720033 Μέγεθος 35 x 72 x 33 mm Μέγεθος τρύπα...