BA2B446762B Autowiel Hub Bearing 35*72*33mm Front Hub Unit voor VW Golf Jetta
VW Golf voorwielaangstlager
,Jetta autoangstlager 35x72x33mm
,wielaangstlager met garantie
BA2B446762B Autowielnaaflager 35*72*33 mm Voornaafeenheid voor VW Golf Jetta
| Parameter | Industriële details |
|---|---|
| PSA Master OE | 3350.17, 3326.31, 95654076 |
| B2B-onderzoeksalias | BA2B446762B / BA2B 446762 B |
| Universele exportcode | DAC35720033 |
| Afmetingen | 35 x 72 x 33 mm |
| Boringmaat (binnen) | 35,00 mm |
| Buitendiameter | 72,00 mm |
| Breedte | 33,00 mm |
| Lagertype | Generatie 1 dubbelrijig hoekcontactkogellager |
| Plaatsing | ALLEEN voorasnaaf |
Kruisverwijzing / uitwisselingen
-
PSA Group OE's (Peugeot/Citroën):3350.17, 3326.31, 95 654 076
-
Europese industriële stempels:BA2B446762B, BA2B 446762 B, GB40582, GB40714
-
Duitse industriële code:548083
-
Equivalenten van Europese retailkits:VKBA 882
-
Universele industriële code:DAC35720033
Voertuigtoepassingen
-
Peugeot 205 / 206 / 306:-VoorkantAsnaaf
-
Citroen Saxo / Xsara / ZX / AX:-VoorkantAsnaaf
-
Citroen C15:-VoorkantAsnaaf


Onze bedrijfsfoto



BA2B446762B Autowielnaaflager 35*72*33 mm Voornaafeenheid voor VW Golf Jetta Parameter Industriële details PSA Master OE 3350.17, 3326.31, 95654076 B2B-onderzoeksalias BA2B446762B / BA2B 446762 B Universele exportcode DAC35720033 Afmetingen 35 x 72 x 33 mm Boringmaat (binnen) 35,00 mm Buitendiameter ...