Εταιρεία BAHB633966E 40x75x37mm Ενισχυμένα ρουλεμάν αυτοκινήτου χονδρικός
40x75x37mm ρουλεμπόρ αυτοκινήτου
,ενισχυμένο ρουλεμπόρ τροχού
,χονδρικό ρουλεμπόρ αυτοκινήτου
Εταιρεία BAHB633966E 40x75x37mm Ενισχυμένα ρουλεμάν αυτοκινήτου χονδρικός
| Παράμετρος | Βιομηχανικές λεπτομέρειες |
| Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B | BAHB 633966 Ε |
| Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής | DAC40750037 (βαρύ φορτίο / ενισχυμένο) |
| Μέγεθος | 40 x 75 x 37 mm |
| Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) | 400,00 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 750,00 mm |
| Διάμετρο | 370,00 mm |
| Εσωτερική σχεδίαση | Βελτιστοποιημένο για μεγάλο φορτίο |
| Διάθεση | Κέντρο εμπρόσθιου άξονα&Κέντρο πίσω άξονα |
Διασταυρούμενες αναφορές / ανταλλαγές
Ενεργειακές μονάδες εμπρός άξονα (Ford / Jaguar):
- Εργατικά σημεία:30818024, 30884539, 30613829, 30884543
- Ford / JAGUAR ΟΕ:1133023, 1S7J-1K018-AA, 5027620, C2S8276
Ενεργειακή μονάδα πίσω άξονα (Ford / Mazda):
- Ονομαστική μονάδα Ford:4086829, YL8Z1225AA, YL8Z-122-5AA, YL84122-5AB
- Ενεργειακό εξοπλισμό MAZDA:EC01-26-151Α, EC01-26-139Α
- Παγκόσμιος βιομηχανικός κώδικας:DAC40750037
Εφαρμογές οχημάτων
- Φόρντ Έσκαμπ / Μάβερικ:(2000 - 2006) -ΠίσωΚέντρο άξονα
- Μαζάντα Tribute (EP):(2000 - 2008) -ΠίσωΚέντρο άξονα


Φωτογραφία της εταιρείας μας



Εταιρεία BAHB633966E 40x75x37mm Ενισχυμένα ρουλεμάν αυτοκινήτου χονδρικός Παράμετρος Βιομηχανικές λεπτομέρειες Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B BAHB 633966 Ε Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής DAC40750037 (βαρύ φορτίο / ενισχυμένο) Μέγεθος 40 x 75 x 37 mm Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) 400,00 mm Εξωτερική διάμετρο...