Fabriek BAHB633966E 40x75x37mm Versterkt Auto Hub Lager Groothandel
40x75x37 mm autohublagers
,versterkt wielnaaflager
,groothandel auto-hublagers
Fabriek BAHB633966E 40x75x37mm Versterkt Auto Hub Lager Groothandel
| Parameter | Industriële details |
| B2B-onderzoek alias | BAHB 633966 E |
| Universale uitvoercode | DAC40750037 (Zwaar werk / versterkt) |
| Afmetingen | 40 x 75 x 37 mm |
| Grootte van de boor (binnen) | 400,00 mm |
| Buitendeursdiameter | 750,00 mm |
| Breedte | 370,00 mm |
| Interieurontwerp | Geoptimaliseerd voor hoge belasting |
| Plaatsing | Hoofdstuk vooras&Achterascentrum |
Kruisverwijzingen / uitwisselingen
Voorziening van de vooras (Ford / Jaguar):
- OE:30818024, 30884539, 30613829, 30884543
- Ford / Jaguar OE:1133023, 1S7J-1K018-AA, 5027620, C2S8276
Vervaardigingsonderdeel van de achteras (Ford / Mazda):
- Ford OE:4086829, YL8Z1225AA, YL8Z-122-5AA, YL84122-5AB
- MAZDA OE:EG-Verdrag van de Raad van 16 december 1976 betreffende de onderlinge aanpassing van de wetgevingen der Lid-Staten inzake de onderlinge aanpassing van de wetgevingen der Lid-Staten inzake de onderlinge aanpassing van de wetgevingen der Lid-Staten inzake de onderlinge aanpassing van de wetgevingen der Lid-Staten inzake de onderlinge aanpassing van de wetgevingen der Lid-Staten inzake de onderlinge aanpassing van de wetgevingen der Lid-Staten inzake de onderlinge aanpassing van de wetgevingen der Lid-Staten inzake de onderlinge aanpassing van de wetgevingen der Lid-Staten inzake de onderlinge aanpassing van de wetgevingen van de Lid-Staten inzake de onderlinge aanpassing van de wetgevingen van de Lid-Staten inzake de onderlinge aanpassing van de wetgevingen van de Lid-Staten inzake de onderlinge aanpassing
- Universele industriële code:DAC40750037
Voertuigtoepassingen
- Ford Escape / Maverick:(2000 - 2006) -AchtersteAchscentrale
- Mazda Tribute (EP):(2000 - 2008) -AchtersteAchscentrale


Foto van ons bedrijf



Fabriek BAHB633966E 40x75x37mm Versterkt Auto Hub Lager Groothandel Parameter Industriële details B2B-onderzoek alias BAHB 633966 E Universale uitvoercode DAC40750037 (Zwaar werk / versterkt) Afmetingen 40 x 75 x 37 mm Grootte van de boor (binnen) 400,00 mm Buitendeursdiameter 750,00 mm Breedte 370...