Φαρμακείο 4086829 Συσκευή τροχών αυτοκινήτων με ελαστικό 40*75*37
Φαρμακείο 4086829 Συσκευή τροχών αυτοκινήτων με ελαστικό 40*75*37
| Παράμετρος | Βιομηχανικές λεπτομέρειες |
| Ford Master OE | 4086829 |
| Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής | DAC40750037 |
| Μέγεθος | 40 x 75 x 37 mm |
| Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) | 400,00 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 750,00 mm |
| Διάμετρο | 370,00 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Γενιά 1 Δύο σειρές γωνιακών ρουλεμάν |
| Διάθεση | Κέντρο πίσω άξονα |
Διασταυρούμενες αναφορές / ανταλλαγές
-
Διάταξη 2:4086829, YL84122-5AB, YL8Z122-5AA, 4104212
-
Ενεργειακές μονάδες MAZDA (πίσω άξονας):ΕΠ01-26-151Α, ΕΠ01-26-151Β, ΕΠ01-26-151Γ, ΕΠ01-26-139Α
-
Παγκόσμιος βιομηχανικός κώδικας:DAC40750037
Εφαρμογές οχημάτων
-
Ford Maverick (1EZ, 1N2):(2001 - 2007) -ΠίσωΚέντρο άξονα
-
Φόρντ Έσκαμπ:(2000 - 2006) -ΠίσωΚέντρο άξονα
-
Μαζάντα Tribute (EP):(2000 - 2008) -ΠίσωΚέντρο άξονα


Φωτογραφία της εταιρείας μας



Φαρμακείο 4086829 Συσκευή τροχών αυτοκινήτων με ελαστικό 40*75*37 Παράμετρος Βιομηχανικές λεπτομέρειες Ford Master OE 4086829 Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής DAC40750037 Μέγεθος 40 x 75 x 37 mm Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) 400,00 mm Εξωτερική διάμετρος 750,00 mm Διάμετρο 370,00 mm Τύπος ρουλεμάν Γενιά 1 Δ...