Fabriek 4086829 Auto Wheel Hub Bearing 40*75*37 Bulk Supply
Fabriek 4086829 Autowielnaaf met 40 * 75 * 37 bulklevering
| Parameter | Industriële details |
| Ford MasterOE | 4086829 |
| Universele exportcode | DAC40750037 |
| Afmetingen | 40 x 75 x 37 mm |
| Boringmaat (binnen) | 40,00 mm |
| Buitendiameter | 75,00 mm |
| Breedte | 37,00 mm |
| Lagertype | Generatie 1 dubbelrijig hoekcontactkogellager |
| Plaatsing | Achterasnaaf |
Kruisverwijzing / uitwisselingen
-
FORD OE's (achteras):4086829, YL84122-5AB, YL8Z122-5AA, 4104212
-
MAZDA OE's (achteras):EC01-26-151A, EC01-26-151B, EC01-26-151C, EC01-26-139A
-
Universele industriële code:DAC40750037
Voertuigtoepassingen
-
Ford Maverick (1EZ, 1N2):(2001 - 2007) -AchterkantAsnaaf
-
Ford-ontsnapping:(2000 - 2006) -AchterkantAsnaaf
-
Mazda-eerbetoon (EP):(2000 - 2008) -AchterkantAsnaaf


Onze bedrijfsfoto



Fabriek 4086829 Autowielnaaf met 40 * 75 * 37 bulklevering Parameter Industriële details Ford MasterOE 4086829 Universele exportcode DAC40750037 Afmetingen 40 x 75 x 37 mm Boringmaat (binnen) 40,00 mm Buitendiameter 75,00 mm Breedte 37,00 mm Lagertype Generatie 1 dubbelrijig hoekcontactkogellager ...