713690500 Συσκευή τροχού αυτοκινήτου 35x72x33mm Συσκευή τροχού κομβού υψηλής ποιότητας
Συσκευές για την κατασκευή τροχών αυτοκινήτων
,Λεκάνιο βύθους με εγγύηση
,Υψηλής ποιότητας ρυμουλκούμενοι τροχούς
713690500 Συσκευή τροχού αυτοκινήτου 35x72x33mm Συσκευή τροχού κομβού υψηλής ποιότητας
| Παράμετρος | Βιομηχανικές λεπτομέρειες |
| Fiat / PSA Master OE | 5890990, 46528566, 3350.17 |
| Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B | 713 6905 00 |
| Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής | DAC35720033 |
| Μέγεθος | 35 x 72 x 33 mm |
| Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) | 350,00 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 720,00 mm |
| Διάμετρο | 330,00 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Γενιά 1 Δύο σειρές γωνιακών ρουλεμάν |
| Διάθεση | Μόνο ο κόμβος του μπροστινού άξονα |
Διασταυρούμενες αναφορές / ανταλλαγές
- Ειδικές επιχειρήσεις του ομίλου Fiat / Lancia:46528566, 46773659, 5890990, 7555466, 71714468
- Η Επιτροπή διαπίστωσε ότι οι εν λόγω ενισχύσεις δεν συνιστούν κρατική ενίσχυση.3350.17, 3326.31, 95654076
- Γερμανικοί βιομηχανικοί κώδικες:713 6905 00, 548083
- Ευρωπαϊκές βιομηχανικές σφραγίδες:GB40582, GB12094, XGB70714, BA2B446762B, BAH0013D
- Αντίστοιχα ευρωπαϊκά κιτ λιανικής:Ειδικότερα, η ΕΤΕπ δεν μπορεί να αναλάβει την εκτέλεση των καθηκόντων που της ανατίθενται.
- Παγκόσμιος βιομηχανικός κώδικας:DAC35720033
Εφαρμογές οχημάτων
- Πιέτζο 205 / 206 / 306:-ΜπροστάΚέντρο άξονα
- Citroen Xsara / ZX / AX:-ΜπροστάΚέντρο άξονα


Φωτογραφία της εταιρείας μας



713690500 Συσκευή τροχού αυτοκινήτου 35x72x33mm Συσκευή τροχού κομβού υψηλής ποιότητας Παράμετρος Βιομηχανικές λεπτομέρειες Fiat / PSA Master OE 5890990, 46528566, 3350.17 Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B 713 6905 00 Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής DAC35720033 Μέγεθος 35 x 72 x 33 mm Μέγεθος τρύπας (Εσωτερι...