713690500 Autowiellager 35x72x33mm Hoge kwaliteit naaflager Groothandel
Autowiellager 35x72x33mm
,naaflager met garantie
,wielnaaflager van hoge kwaliteit
713690500 Autowiellager 35x72x33mm Hoge kwaliteit naaflager Groothandel
| Parameter | Industriële details |
| Fiat / PSA MasterOE | 5890990, 46528566, 3350.17 |
| B2B-onderzoeksalias | 713 6905 00 / 713690500 |
| Universele exportcode | DAC35720033 |
| Afmetingen | 35 x 72 x 33 mm |
| Boringmaat (binnen) | 35,00 mm |
| Buitendiameter | 72,00 mm |
| Breedte | 33,00 mm |
| Lagertype | Generatie 1 dubbelrijig hoekcontactkogellager |
| Plaatsing | ALLEEN voorasnaaf |
Kruisverwijzing / uitwisselingen
- Fiat / Lancia Groep OE's:46528566, 46773659, 5890990, 7555466, 71714468
- PSA Group OE's (Peugeot/Citroën):3350.17, 3326.31, 95654076
- Duitse industriële codes:713 6905 00, 548083
- Europese industriële stempels:GB40582, GB12094, XGB70714, BA2B446762B, BAH0013D
- Equivalenten van Europese retailkits:VKBA 882, VKBA 1438
- Universele industriële code:DAC35720033
Voertuigtoepassingen
- Peugeot 205 / 206 / 306:-VoorkantAsnaaf
- Citroen Xsara / ZX / AX:-VoorkantAsnaaf


Onze bedrijfsfoto



713690500 Autowiellager 35x72x33mm Hoge kwaliteit naaflager Groothandel Parameter Industriële details Fiat / PSA MasterOE 5890990, 46528566, 3350.17 B2B-onderzoeksalias 713 6905 00 / 713690500 Universele exportcode DAC35720033 Afmetingen 35 x 72 x 33 mm Boringmaat (binnen) 35,00 mm Buitendiameter 72...