R158.35 Voorwiel Hub Lager 35x72x33mm Auto Lager voor Kia Hyundai
Kia Hyundai voorwielnaaflager
,35x72x33 mm autolagers
,R158.35 wielnaaflager
R158.35 Voorwiel Hub Lager 35x72x33mm Auto Lager voor Kia Hyundai
| Parameter | Industriële details |
| Fiat / PSA Master OE | 5890990, 71714468, 3350.17 |
| B2B-onderzoek alias | R158.35 |
| Universale uitvoercode | DAC35720033 |
| Afmetingen | 35 x 72 x 33 mm |
| Grootte van de boor (binnen) | 350,00 mm |
| Buitendeursdiameter | 720,00 mm |
| Breedte | 330,00 mm |
| Tipe lager | Generatie 1 dubbelrijke hoekige contactballagers |
| Plaatsing | Alleen voorassennaaf |
Kruisverwijzingen / uitwisselingen
-
Fiat / Lancia Groep OE:5890990, 71714468, 7555466, 46528566
-
De Commissie heeft de Commissie in kennis gesteld van de conclusies van de onderhavige onderzoeken.3350.17, 3326.31
-
Europese retailkit-equivalenten:R158.35, VKBA 1438, VKBA 882, 713 6905 00
-
Europese industriële blote stempels:GB40582, GB12094, BA2B446762B, 548083
-
Universele industriële code:DAC35720033
Voertuigtoepassingen
-
Peugeot 205 / 206 / 306:-VoorzijdeAchscentrale
-
Citroen Xsara / ZX:-VoorzijdeAchscentrale


Foto van ons bedrijf



R158.35 Voorwiel Hub Lager 35x72x33mm Auto Lager voor Kia Hyundai Parameter Industriële details Fiat / PSA Master OE 5890990, 71714468, 3350.17 B2B-onderzoek alias R158.35 Universale uitvoercode DAC35720033 Afmetingen 35 x 72 x 33 mm Grootte van de boor (binnen) 350,00 mm Buitendeursdiameter 720,00 ...