28BWD03ACA51 Voornaaflager 28x58x42mm Vervangt NSK voor Mazda Kia
28x58x42 mm voorhoeklagers
,Mazda Kia wielhoeklagers
,NSK vervangingshoeklagers
28BWD03ACA51 Voornaaflager 28x58x42mm Vervangt NSK voor Mazda Kia
| Parameter | Industriële details |
| Mazda / Kia MasterOE | 1A00-33-047(Mazda),0K011-33-047(Kia) |
| B2B-onderzoeksalias | 28BWD03ACA51 |
| Universele exportcode | DAC28580042 |
| Afmetingen | 28 x 58 x 42 mm |
| Boringmaat (binnen) | 28,00 mm |
| Buitendiameter | 58,00 mm |
| Breedte | 42,00 mm |
| Lagertype | Generatie 1 dubbelrijig hoekcontactkogellager |
| Plaatsing | Voorasnaaf |
Kruisverwijzing / uitwisselingen
- MAZDA OE's:1A00-33-047, 1A00-33-047A
- KIA OE's:0K011-33-047, K001-33-047
- SUZUKI / VAUXHALL OE's:09267-28001, 09267-28002, 91120271
- DAEWOO / CHEVROLET OE's:91120272, 94535245
- Universele industriële code:DAC28580042 / 28BWD03
Voertuigtoepassingen
- Mazda-Scrum:-VoorkantAsnaaf
- Kia Towner:-VoorkantAsnaaf
- Suzuki Super Carry / Elke:-VoorkantAsnaaf
- Daewoo Damas / Labo:-VoorkantAsnaaf


Onze bedrijfsfoto



28BWD03ACA51 Voornaaflager 28x58x42mm Vervangt NSK voor Mazda Kia Parameter Industriële details Mazda / Kia MasterOE 1A00-33-047(Mazda),0K011-33-047(Kia) B2B-onderzoeksalias 28BWD03ACA51 Universele exportcode DAC28580042 Afmetingen 28 x 58 x 42 mm Boringmaat (binnen) 28,00 mm Buitendiameter 58,00 mm ...