Fabriek 30818024 Premium Auto Hub Lager 40*75*37mm Groothandel
Fabriek 30818024 Premium Auto Hub Lager 40*75*37mm Groothandel
| Parameter | Industriële details |
| OE | 30818024 |
| Universale uitvoercode | DAC40750037 |
| Afmetingen | 40 x 75 x 37 mm |
| Grootte van de boor (binnen) | 400,00 mm |
| Buitendeursdiameter | 750,00 mm |
| Breedte | 370,00 mm |
| Tipe lager | Generatie 1 dubbelrijke hoekige contactballagers |
| Plaatsing | Hoofdstuk vooras&Achterascentrum |
Kruisverwijzingen / uitwisselingen
-
OE (voorkant):30818024, 30884539, 30613829, 30884543
-
Ford / Jaguar OE (voor):1133023, 1S7J-1K018-AA, 5027620, C2S8276
-
MaZDA / FORD OE (achterkant):Voorstel voor een richtlijn van de Raad tot vaststelling van de voorschriften voor de verwerking van chemische stoffen
-
Universele industriële code:DAC40750037
Voertuigtoepassingen
-
Ford Escape / Maverick:(2000 - 2006) -AchtersteAchscentrale
-
Mazda Tribute (EP):(2000 - 2008) -AchtersteAchscentrale


Foto van ons bedrijf



Fabriek 30818024 Premium Auto Hub Lager 40*75*37mm Groothandel Parameter Industriële details OE 30818024 Universale uitvoercode DAC40750037 Afmetingen 40 x 75 x 37 mm Grootte van de boor (binnen) 400,00 mm Buitendeursdiameter 750,00 mm Breedte 370,00 mm Tipe lager Generatie 1 dubbelrijke hoekige ...