Volume Export VKBA3538 35x72x33 mm symmetrisch wiellagers voor Europese vloot
Europese wiellagers
,symmetrisch wielnaaflager
,35x72x33 mm wiellagers
Volume-export VKBA3538 35x72x33mm symmetrisch wiellager voor Europese vloot
| Parameter | Industriële details |
| Fiat / Lancia MasterOE | 46773660,71714459 |
| B2B-onderzoeksalias | VKBA3538 |
| Universele exportcode | DAC35720033ABS |
| Afmetingen | 35 x 72 x 33 mm |
| Boringmaat (binnen) | 35,00 mm |
| Buitendiameter | 72,00 mm |
| Breedte | 33,00 mm |
| Sensortechnologie | JA - Geïntegreerde ASB magnetische encoderring |
| Lagertype | Generatie 1 dubbelrijig hoekcontactkogellager |
| Plaatsing | Voorasnaaf |
Kruisverwijzing / uitwisselingen
- FIAT / ALFA ROMEO OE's:46773660, 71714459, 46527733, 71753062
- OPEL / VAUXHALL OE's:93188930, 1603294
- PEUGEOT / CITROËN OEM's:3326,76, 3326,72
- Universele industriële code:DAC35720033ABS
Voertuigtoepassingen
- Fiat Linea / Qubo / Fiorino:- Voorasnaaf
- Alfa Romeo MiTo (955):- Voorasnaaf
- Lancia Ypsilon:- Voorasnaaf


Onze bedrijfsfoto



Volume-export VKBA3538 35x72x33mm symmetrisch wiellager voor Europese vloot Parameter Industriële details Fiat / Lancia MasterOE 46773660,71714459 B2B-onderzoeksalias VKBA3538 Universele exportcode DAC35720033ABS Afmetingen 35 x 72 x 33 mm Boringmaat (binnen) 35,00 mm Buitendiameter 72,00 mm Breedte ...