3014007 Auto Wheel Bearing 28x58x48mm High Quality Double Row Bearing Wholesale for Suzuki
Suzuki wheel hub bearing
,double row wheel bearing
,28x58x48mm auto bearing
3014007 Auto Wheel Bearing 28x58x48mm High Quality Double Row Bearing Wholesale for Suzuki
| Parameter | Industrial Details |
| B2B Inquiry Alias | 3014007 |
| Universal Export Code | DAC28580048 |
| Dimensions | 28 x 58 x 48 mm |
| Bore Size (Inner) | 28.00 mm |
| Outer Diameter | 58.00 mm |
| Width | 48.00 mm |
| Bearing Type | Generation 1 Double Row Angular Contact Ball Bearing |
| Placement | Rear Axle Hub ONLY |
Cross-Reference / Interchanges
- Asian Aftermarket Identifiers: DAC28580048
Vehicle Applications
- Changhe Suzuki Beidouxing (China Domestic): - Rear Axle Hub


Our Company Photo



3014007 Auto Wheel Bearing 28x58x48mm High Quality Double Row Bearing Wholesale for Suzuki Parameter Industrial Details B2B Inquiry Alias 3014007 Universal Export Code DAC28580048 Dimensions 28 x 58 x 48 mm Bore Size (Inner) 28.00 mm Outer Diameter 58.00 mm Width 48.00 mm Bearing Type Generation 1 ...