3014007 Συσκευές για τροχούς αυτοκινήτων 28x58x48mm Υψηλής ποιότητας Συσκευές διπλής σειράς
Ρουλεμάν πλήμνης τροχού Suzuki
,ρουλεμάν τροχού διπλής σειράς
,αυτόματο ρουλεμάν 28x58x48 mm
3014007 Συσκευές για τροχούς αυτοκινήτων 28x58x48mm Υψηλής ποιότητας Συσκευές διπλής σειράς
| Παράμετρος | Βιομηχανικές λεπτομέρειες |
| Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B | 3014007 |
| Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής | DAC28580048 |
| Μέγεθος | 28 x 58 x 48 mm |
| Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) | 280,00 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 580,00 mm |
| Διάμετρο | 480,00 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Γενιά 1 Δύο σειρές γωνιακών ρουλεμάν |
| Διάθεση | ΠΟΛΙΤΙΚΑ οπίσθιος κέντρο άξονα |
Διασταυρούμενες αναφορές / ανταλλαγές
- Ασιατικοί αναγνωριστικοί κωδικοί μεταπώλησης:DAC28580048
Εφαρμογές οχημάτων
- Changhe Suzuki Beidouxing (Κινέζικη εγχώρια):-ΠίσωΚέντρο άξονα


Φωτογραφία της εταιρείας μας



3014007 Συσκευές για τροχούς αυτοκινήτων 28x58x48mm Υψηλής ποιότητας Συσκευές διπλής σειράς Παράμετρος Βιομηχανικές λεπτομέρειες Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B 3014007 Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής DAC28580048 Μέγεθος 28 x 58 x 48 mm Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) 280,00 mm Εξωτερική διάμετρος 580,00 mm Διά...