Factory GB12438S01 Premium Auto Hub Bearing 35*65*35mm Bulk Supply
Factory GB12438S01 Premium Auto Hub Bearing 35*65*35 Bulk Supply
| Parameter | Industrial Details |
| Master OE | 7700841979, 7700845995 |
| B2B Inquiry Alias | GB12438S01 |
| Universal Export Code | DAC35650035 |
| Dimensions | 35 x 65 x 35 mm |
| Bore Size (Inner) | 35.00 mm |
| Outer Diameter | 65.00 mm |
| Width | 35.00 mm |
| Bearing Type | Generation 1 Double Row Hub Bearing |
| Placement | Front Axle Hub |
Cross-Reference / Interchanges
- OEs: 7700841979, 7700845995, 7701205778, 7701465181
- DACIA OEs: 6001543344
- Universal Industrial Code: DAC35650035
- OE: VKBA 3496
Vehicle Applications
-
Dacia Solenza / Nova / Supernova: - Front Axle Hub
-
Dacia Logan / Sandero: - Front Axle Hub


Our Company Photo



Factory GB12438S01 Premium Auto Hub Bearing 35*65*35 Bulk Supply Parameter Industrial Details Master OE 7700841979, 7700845995 B2B Inquiry Alias GB12438S01 Universal Export Code DAC35650035 Dimensions 35 x 65 x 35 mm Bore Size (Inner) 35.00 mm Outer Diameter 65.00 mm Width 35.00 mm Bearing Type ...