Fabriek GB12438S01 Premium Auto Hub Lager 35*65*35mm Bulk Supply
Fabriek GB12438S01 Premium Auto Hub Lager 35*65*35 Bulk Supply
| Parameter | Industriële details |
| Meester OE | 7700841979,7700845995 |
| B2B-onderzoek alias | GB12438S01 |
| Universale uitvoercode | DAC35650035 |
| Afmetingen | 35 x 65 x 35 mm |
| Grootte van de boor (binnen) | 350,00 mm |
| Buitendeursdiameter | 650,00 mm |
| Breedte | 350,00 mm |
| Tipe lager | Generatie 1 dubbelrijke hublagers |
| Plaatsing | Hoofdstuk vooras |
Kruisverwijzingen / uitwisselingen
- OE:7700841979, 7700845995, 7701205778, 7701465181
- DACIA OE:6001543344
- Universele industriële code:DAC35650035
- OE:VKBA 3496
Voertuigtoepassingen
-
Dacia Solenza / Nova / Supernova:- Hoofdstuk vooras
-
Dacia Logan / Sandero:- Hoofdstuk vooras


Foto van ons bedrijf



Fabriek GB12438S01 Premium Auto Hub Lager 35*65*35 Bulk Supply Parameter Industriële details Meester OE 7700841979,7700845995 B2B-onderzoek alias GB12438S01 Universale uitvoercode DAC35650035 Afmetingen 35 x 65 x 35 mm Grootte van de boor (binnen) 350,00 mm Buitendeursdiameter 650,00 mm Breedte 350...