Factory BT2B445620BB 35*65*35mm Premium Auto Hub Bearing Bulk Supply
Factory BT2B445620BB 35*65*35mm Premium Auto Hub Bearing Bulk Supply
| Parameter | Industrial Details |
| Dacia Master OE | 7701205778, 7701465181, 6001543344 |
| B2B Inquiry Alias | BT2B445620BB |
| Universal Export Code | DAC35650035 |
| Dimensions | 35 x 65 x 35 mm |
| Bore Size (Inner) | 35.00 mm |
| Outer Diameter | 65.00 mm |
| Width | 35.00 mm |
| Bearing Type | Generation 1 Double Row Hub Bearing |
| Placement | Front Axle Hub |
Cross-Reference / Interchanges
-
OEs: 7701205778, 7701465181, 7703090283, 7700688005
-
DACIA OE: 6001543344
-
Universal Industrial Code: DAC35650035
-
Asian Standard Fitment: 35BWD15
Vehicle Applications
-
Dacia Logan / Sandero: - Front Axle Hub
-
Classic Dacia Models: - Front Axle Hub


Our Company Photo



Factory BT2B445620BB 35*65*35mm Premium Auto Hub Bearing Bulk Supply Parameter Industrial Details Dacia Master OE 7701205778, 7701465181, 6001543344 B2B Inquiry Alias BT2B445620BB Universal Export Code DAC35650035 Dimensions 35 x 65 x 35 mm Bore Size (Inner) 35.00 mm Outer Diameter 65.00 mm Width 35...