805172 Συσκευή τροχού αυτοκινήτου 36*68*33 mm
Λεκάνιο ορόσημο μπροστινού τροχού Suzuki
,Συσκευές για την κατασκευή τροχών
,μονάδα κέντρου τροχού αυτοκινήτου με εγγύηση
805172 Συσκευή τροχού αυτοκινήτου 36*68*33 mm
| Παράμετρος | Βιομηχανικές λεπτομέρειες |
|---|---|
| Suzuki Master ΟΕ | 09267-36001, 09267-36002, 09267-36003 |
| Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B | 805172 |
| Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής | DAC36680033 |
| Μέγεθος | 36 x 68 x 33 mm |
| Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) | 360,00 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 680,00 mm |
| Διάμετρο | 330,00 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Γενιά 1 Δύο σειρές γωνιακών ρουλεμάν |
| Διάθεση | Μόνο ο κόμβος του μπροστινού άξονα |
Διασταυρούμενες αναφορές / ανταλλαγές
-
Ουσιαστικές μονάδες Suzuki (Διαμετρικά κλειδωμένες):Αξιολόγηση των επιπτώσεων της χρήσης του υλικού για την προστασία των ζώων
-
Ευρωπαϊκές βιομηχανικές σφραγίδες:805172, BAH0087 / BAHB0087
-
Αντίστοιχα ευρωπαϊκά κιτ λιανικής:Ειδικότερα, η ΕΤΑΑ δεν μπορεί να χρησιμοποιεί τα στοιχεία που αναφέρονται στο άρθρο 4 παράγραφος 1 στοιχείο β) του κανονισμού (ΕΕ) αριθ. 575/2013.
-
Γιαπωνέζικες βιομηχανικές σφραγίδες:36BWD04
-
Βόρεια Αμερική Aftermarket:510001
-
Παγκόσμιος βιομηχανικός κώδικας:DAC36680033, DAC3668AW, DAC3668AWCS36
Εφαρμογές οχημάτων
-
Σούζουκι Σουίφτ:(1989 - 2001) -ΜπροστάΚέντρο άξονα
-
Σουζούκι Άλτο:-ΜπροστάΚέντρο άξονα
-
Γεω-Μέτρο / Πόντιακ Φάιρφλαϊ:-ΜπροστάΚέντρο άξονα


Φωτογραφία της εταιρείας μας



805172 Συσκευή τροχού αυτοκινήτου 36*68*33 mm Παράμετρος Βιομηχανικές λεπτομέρειες Suzuki Master ΟΕ 09267-36001, 09267-36002, 09267-36003 Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B 805172 Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής DAC36680033 Μέγεθος 36 x 68 x 33 mm Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) 360,00 mm Εξωτερική διάμετρος 680...