805172 Autowiellagers 36*68*33 mm Voorwielhub voor Suzuki
Suzuki voorwielnaaflager
,36x68x33mm wiellager
,autowielnaafeenheid met garantie
805172 Autowiellagers 36*68*33 mm Voorwielhub voor Suzuki
| Parameter | Industriële details |
|---|---|
| Suzuki Master OE | 09267-36001, 09267-36002, 09267-36003 |
| B2B-onderzoek alias | 805172 |
| Universale uitvoercode | DAC36680033 |
| Afmetingen | 36 x 68 x 33 mm |
| Grootte van de boor (binnen) | 360,00 mm |
| Buitendeursdiameter | 680,00 mm |
| Breedte | 330,00 mm |
| Tipe lager | Generatie 1 dubbelrijke hoekige contactballagers |
| Plaatsing | Alleen voorassennaaf |
Kruisverwijzingen / uitwisselingen
-
Suzuki OE (dimensioneel vergrendeld):Verwijderingscertificaat voor de toepassing van de voorschriften van artikel 6 van Verordening (EG) nr. 1907/2006
-
Europese industriële stempels:805172, BAH0087 / BAHB0087
-
Europese retailkit-equivalenten:VKBA 1403, VKBA 3714
-
Japanse industriële stempels:36BWD04
-
Noord-Amerikaanse aftermarket:510001
-
Universele industriële code:DAC36680033, DAC3668AW, DAC3668AWCS36
Voertuigtoepassingen
-
Suzuki Swift (SF):(1989 - 2001) -VoorzijdeAchscentrale
-
Suzuki Alto:-VoorzijdeAchscentrale
-
Geo Metro / Pontiac Firefly:-VoorzijdeAchscentrale


Foto van ons bedrijf



805172 Autowiellagers 36*68*33 mm Voorwielhub voor Suzuki Parameter Industriële details Suzuki Master OE 09267-36001, 09267-36002, 09267-36003 B2B-onderzoek alias 805172 Universale uitvoercode DAC36680033 Afmetingen 36 x 68 x 33 mm Grootte van de boor (binnen) 360,00 mm Buitendeursdiameter 680,00 mm ...