Φαρμακείο BAH0086 Premium Auto Hub 40*75*37mm Παράδοση χύδην
Πρωταθλήματα αυτοκινητόκεντρο 40x75x37mm
,Κεραμβός τροχού χύδην
,Φαρμακευτικό ρουλεμάνιο
Φαρμακείο BAH0086 Premium Auto Hub 40*75*37mm Παράδοση χύδην
| Παράμετρος | Βιομηχανικές λεπτομέρειες |
| Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B | BAH-0086 |
| Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής | DAC40750037 2RS |
| Μέγεθος | 40 x 75 x 37 mm |
| Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) | 400,00 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 750,00 mm |
| Διάμετρο | 370,00 mm |
| Τεχνολογία σφράγισης | 2RS- Υποχρεωτική αντικατάσταση για BAH0086 |
| Τύπος ρουλεμάν | Γενιά 1 Δύο σειρές γωνιακών ρουλεμάν |
| Διάθεση | Κέντρο εμπρόσθιου άξονα&Κέντρο πίσω άξονα |
Διασταυρούμενες αναφορές / ανταλλαγές
Ενεργειακές μονάδες εμπρός άξονα (Ford / Jaguar):
-
Εργατικά σημεία:30818024, 30884539, 30613829, 30884543
-
Ford / JAGUAR ΟΕ:1133023, 1S7J-1K018-AA, 5027620, C2S8276
Ενεργειακή μονάδα πίσω άξονα (Ford / Mazda):
- Ονομαστική μονάδα Ford:4086829, YL8Z1225AA, YL8Z-122-5AA, YL84122-5AB
- Ενεργειακό εξοπλισμό MAZDA:EC01-26-151Α, EC01-26-139Α
- Παγκόσμιος βιομηχανικός κώδικας:DAC40750037 2RS
Εφαρμογές οχημάτων
-
Φόρντ Έσκαμπ / Μάβερικ:(2000 - 2006) -ΠίσωΚέντρο άξονα
-
Μαζάντα Tribute (EP):(2000 - 2008) -ΠίσωΚέντρο άξονα


Φωτογραφία της εταιρείας μας



Φαρμακείο BAH0086 Premium Auto Hub 40*75*37mm Παράδοση χύδην Παράμετρος Βιομηχανικές λεπτομέρειες Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B BAH-0086 Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής DAC40750037 2RS Μέγεθος 40 x 75 x 37 mm Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) 400,00 mm Εξωτερική διάμετρος 750,00 mm Διάμετρο 370,00 mm Τεχνολογία ...