Fabriek BAH0086 Premium Auto Hub Lagering 40*75*37mm Bulk Supply
Premium Auto Hub Lager 40x75x37 mm
,Bulk-wiel-naaldlagers
,Fabriek Auto Hub Lager met garantie
Fabriek BAH0086 Premium autonaaf met 40 * 75 * 37 mm bulklevering
| Parameter | Industriële details |
| B2B-onderzoeksalias | BAH-0086 |
| Universele exportcode | DAC40750037 2RS |
| Afmetingen | 40 x 75 x 37 mm |
| Boringmaat (binnen) | 40,00 mm |
| Buitendiameter | 75,00 mm |
| Breedte | 37,00 mm |
| Afdichtingstechnologie | 2RS- Verplichte vervanging voor BAH0086 |
| Lagertype | Generatie 1 dubbelrijig hoekcontactkogellager |
| Plaatsing | Voorasnaaf&Achterasnaaf |
Kruisverwijzing / uitwisselingen
OE's vooras (Ford / Jaguar):
-
OE's:30818024, 30884539, 30613829, 30884543
-
FORD / JAGUAR OE's:1133023, 1S7J-1K018-AA, 5027620, C2S8276
ACHTERAS-OE's (Ford / Mazda):
- FORD OE's:4086829, YL8Z1225AA, YL8Z-122-5AA, YL84122-5AB
- MAZDA OE's:EC01-26-151A, EC01-26-139A
- Universele industriële code:DAC40750037 2RS
Voertuigtoepassingen
-
Ford Escape / Maverick:(2000 - 2006) -AchterkantAsnaaf
-
Mazda-eerbetoon (EP):(2000 - 2008) -AchterkantAsnaaf


Onze bedrijfsfoto



Fabriek BAH0086 Premium autonaaf met 40 * 75 * 37 mm bulklevering Parameter Industriële details B2B-onderzoeksalias BAH-0086 Universele exportcode DAC40750037 2RS Afmetingen 40 x 75 x 37 mm Boringmaat (binnen) 40,00 mm Buitendiameter 75,00 mm Breedte 37,00 mm Afdichtingstechnologie 2RS- Verplichte ...