Ford Escape Εμπροσθές τροχόκρεμα YL8Z1225AA 40x75x37mm Αντικατάσταση
Ford Escape Εμπροσθές τροχόκρεμα YL8Z1225AA 40x75x37mm Αντικατάσταση
| Παράμετρος | Βιομηχανικές λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ford Master OE | ΥΛ8Z1225AA |
| Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής | DAC40750037 |
| Μέγεθος | 40 x 75 x 37 mm |
| Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) | 400,00 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 750,00 mm |
| Διάμετρο | 370,00 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Γενιά 1 Δύο σειρές γωνιακών ρουλεμάν |
| Διάθεση | ΠΟΛΙΤΙΚΑ Κέντρο πίσω άξονα |
Διασταυρούμενες αναφορές / ανταλλαγές
-
Διάταξη 2:Η Ελλάδα δεν έχει λάβει μέτρα για την αντιμετώπιση της ανεργίας, την ανεργία και την ανεργία.
-
Ενεργειακές μονάδες MAZDA (πίσω άξονας):EC01-26-151Α, EC01-26-151Β, EC01-26-139Α
-
Παγκόσμιος βιομηχανικός κώδικας:DAC40750037
Εφαρμογές οχημάτων
-
Φόρντ Έσκαμπ:(2000 - 2012) -ΠίσωΚέντρο άξονα
-
Ford Maverick (1EZ, 1N2):(2001 - 2007) -ΠίσωΚέντρο άξονα
-
Μαζάντα Tribute (EP):(2000 - 2011) -ΠίσωΚέντρο άξονα


Φωτογραφία της εταιρείας μας



Ford Escape Εμπροσθές τροχόκρεμα YL8Z1225AA 40x75x37mm Αντικατάσταση Παράμετρος Βιομηχανικές λεπτομέρειες Ford Master OE ΥΛ8Z1225AA Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής DAC40750037 Μέγεθος 40 x 75 x 37 mm Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) 400,00 mm Εξωτερική διάμετρος 750,00 mm Διάμετρο 370,00 mm Τύπος ρουλεμάν Γεν...