Ford Escape voorwiellagers YL8Z1225AA 40x75x37mm Vervanging
Ford Escape voorwiellager YL8Z1225AA 40x75x37mm vervanging
| Parameter | Industriële details |
|---|---|
| Ford MasterOE | YL8Z1225AA |
| Universele exportcode | DAC40750037 |
| Afmetingen | 40 x 75 x 37 mm |
| Boringmaat (binnen) | 40,00 mm |
| Buitendiameter | 75,00 mm |
| Breedte | 37,00 mm |
| Lagertype | Generatie 1 dubbelrijig hoekcontactkogellager |
| Plaatsing | ALLEEN ACHTERASNAAF |
Kruisverwijzing / uitwisselingen
-
FORD OE's (achteras):YL8Z1225AA, YL8Z-122-5AA, YL84122-5AB, 4086829
-
MAZDA OE's (achteras):EC01-26-151A, EC01-26-151B, EC01-26-139A
-
Universele industriële code:DAC40750037
Voertuigtoepassingen
-
Ford-ontsnapping:(2000 - 2012) -ACHTERKANTAsnaaf
-
Ford Maverick (1EZ, 1N2):(2001 - 2007) -ACHTERKANTAsnaaf
-
Mazda-eerbetoon (EP):(2000 - 2011) -ACHTERKANTAsnaaf


Onze bedrijfsfoto



Ford Escape voorwiellager YL8Z1225AA 40x75x37mm vervanging Parameter Industriële details Ford MasterOE YL8Z1225AA Universele exportcode DAC40750037 Afmetingen 40 x 75 x 37 mm Boringmaat (binnen) 40,00 mm Buitendiameter 75,00 mm Breedte 37,00 mm Lagertype Generatie 1 dubbelrijig hoekcontactkogellager ...