VKBA3763 36x68x33mm voorwielnaaflagereenheid voor Ford Focus MK2 MK3
Ford Focus MK2 voorwielnaaflager
,36x68x33mm wielnaaflagereenheid
,VKBA3763 naaflager voor Ford Focus
VKBA3763 36x68x33mm voorwiel hub lager voor Ford Focus MK2 MK3
| Parameter | Industriële details |
|---|---|
| OE | VKBA3763 |
| Universale uitvoercode | DAC36680033 |
| Afmetingen | 36 x 68 x 33 mm |
| Grootte van de boor (binnen) | 360,00 mm |
| Buitendeursdiameter | 680,00 mm |
| Breedte | 330,00 mm |
| Tipe lager | Generatie 1 dubbelrijke hoekige contactballagers |
| Plaatsing | Alleen voorassennaaf |
Kruisverwijzingen / uitwisselingen
-
Suzuki OE (dimensioneel vergrendeld):Vervaardiging uit de Unie van producten van oorsprong uit derde landen
-
Japanse industriële stempels:36BWD04
-
Duitse industriële wetboek:805172
-
Europese industriële stempels:BAH0087
-
Universele industriële code:DAC36680033
Voertuigtoepassingen
-
Suzuki Alto:-VoorzijdeAchscentrale
-
Geo Metro / Pontiac Firefly:-VoorzijdeAchscentrale


Foto van ons bedrijf



VKBA3763 36x68x33mm voorwiel hub lager voor Ford Focus MK2 MK3 Parameter Industriële details OE VKBA3763 Universale uitvoercode DAC36680033 Afmetingen 36 x 68 x 33 mm Grootte van de boor (binnen) 360,00 mm Buitendeursdiameter 680,00 mm Breedte 330,00 mm Tipe lager Generatie 1 dubbelrijke hoekige ...