GB40547S01 Autowiellagers 37*72*33 mm Voorwielhub voor Citroen C5
Citroen C5 voorwiellager
,37x72x33mm wielnaaf
,autowiellager met garantie
GB40547S01 Autowiellager 42*82*36 mm Voorwielnaafeenheid voor Citroen C5
| Parameter | Industriële details |
|---|---|
| PSA Master OE | 3350,86, 3350,82 |
| B2B-onderzoeksalias | GB40547S01 |
| Universele exportcode | DAC37720033 |
| Afmetingen | 37 x 72 x 33 mm |
| Boringmaat (binnen) | 37,00 mm |
| Buitendiameter | 72,00 mm |
| Breedte | 33,00 mm |
| Lagertype | Generatie 1 dubbelrijig hoekcontactkogellager |
| Plaatsing | ALLEEN voorasnaaf |
Kruisverwijzing / uitwisselingen
-
PSA Group OE's (Citroën/Peugeot):3350,86, 3350,82, 3350,72
-
Europese industriële stempels:GB40547S01, XGB40547
-
Equivalent voor Europese retailkit:R166.03, VKBA 3584 / VKBA 3519
-
Universele industriële code:DAC37720033
Voertuigtoepassingen
-
Citroen C2 / C3 / C-Elysee:-VoorkantAsnaaf
-
Peugeot 206 / 206+:-VoorkantAsnaaf
-
Peugeot 207 / 301 / 1007:-VoorkantAsnaaf


Onze bedrijfsfoto



GB40547S01 Autowiellager 42*82*36 mm Voorwielnaafeenheid voor Citroen C5 Parameter Industriële details PSA Master OE 3350,86, 3350,82 B2B-onderzoeksalias GB40547S01 Universele exportcode DAC37720033 Afmetingen 37 x 72 x 33 mm Boringmaat (binnen) 37,00 mm Buitendiameter 72,00 mm Breedte 33,00 mm ...