38BWD15A Auto wiellagers 38*74*36/33mm Achterwiel Hub Unit voor Lexus Toyota
38BWD15A wielnaaflager
,Lexus Toyota achterwiellagers
,38 mm wielnaaflager met garantie
38BWD15A Autowiellagers 38*74*36/33 mm Achterwielcentrale voor Lexus Toyota
| Parameter | Industriële details |
| Nissan Master OE | 40210-01E00,40210-01E01 |
| Universale uitvoercode | DAC38740036/33(Industrial Alt: 38BWD01 / DAC3874W-1) |
| Afmetingen | 38 x 74 x 36/33 mm |
| Grootte van de boor (binnen) | 380,00 mm |
| Buitendeursdiameter | 740,00 mm |
| Breedte (binnen / buiten) | 360,00 mm / 33,00 mm(Asymmetrisch ontwerp geverifieerd, fout "38BWD15A" uitgesloten) |
| Tipe lager | Generatie 1 dubbelrijke hoekige contactballagers |
| Plaatsing | Alleen voorassennaaf |
Kruisverwijzingen / uitwisselingen
-
NISSAN OE (dimensioneel vergrendeld):40210-01E00, 40210-01E01, 40210-2Y000, 40210-01E0
-
Japanse industriële stempels:38BWD01
-
Universele industriële code:DAC38740036/33
Voertuigtoepassingen
-
Nissan Primera (P10 / P11):-VoorzijdeAchscentrale
-
Nissan Bluebird (U11 / U12 / U13):-VoorzijdeAchscentrale
-
Nissan Avenir (W10):-VoorzijdeAchscentrale


Foto van ons bedrijf



38BWD15A Autowiellagers 38*74*36/33 mm Achterwielcentrale voor Lexus Toyota Parameter Industriële details Nissan Master OE 40210-01E00,40210-01E01 Universale uitvoercode DAC38740036/33(Industrial Alt: 38BWD01 / DAC3874W-1) Afmetingen 38 x 74 x 36/33 mm Grootte van de boor (binnen) 380,00 mm ...