Mazda Demio / 2 Voorwiellagers DAC29530037 ZZ 29x53x37mm
Mazda Demio voorwiellager
,wielnaaflager DAC29530037
,ZZ 29x53x37mm wiellager
Mazda Demio/2 Voorwiellager DAC29530037 ZZ 29x53x37mm
| Parameter | Industriële details |
| Mazda / Ford MasterOE | D350-26-151C,1335383 |
| Universele exportcode | DAC29530037 2RS |
| Afmetingen | 29 x 53 x 37 mm |
| Boringmaat (binnen) | 29,00 mm |
| Buitendiameter | 53,00 mm |
| Breedte | 37,00 mm |
| Afdichtingstechnologie | 2RS |
| Lagertype | Generatie 1 dubbelrijig hoekcontactkogellager |
| Plaatsing | ALLEEN ACHTERASNAAF |
Kruisverwijzing / uitwisselingen
-
MAZDA OE's (achteras):D350-26-151B, D350-26-151C, D350-26-151A
-
FORD OE's (achteras):1335383, 1212547, 1201568, 1085565, 2S6J-1A049-AA
-
Universele industriële code:DAC29530037 2RS
Voertuigtoepassingen
-
Mazda Demio / Mazda 2 (DY/DE):(2002 - 2014) -ACHTERKANTAsnaaf
-
Mazda Verisa (DC):(2004 - 2010) -ACHTERKANTAsnaaf
-
Ford Fiesta (Mk5/Mk6):(2001 - 2008+) -ACHTERKANTAsnaaf
-
Ford Focus I:(1998 - 2005) -ACHTERKANTAsnaaf


Onze bedrijfsfoto



Mazda Demio/2 Voorwiellager DAC29530037 ZZ 29x53x37mm Parameter Industriële details Mazda / Ford MasterOE D350-26-151C,1335383 Universele exportcode DAC29530037 2RS Afmetingen 29 x 53 x 37 mm Boringmaat (binnen) 29,00 mm Buitendiameter 53,00 mm Breedte 37,00 mm Afdichtingstechnologie 2RS Lagertype ...