GB40582 Συσκευή τροχού αυτοκινήτου 35*72*33mm Υψηλής ποιότητας Συσκευή διπλής σειράς
GB40582 Λεκάνιο τροχών αυτοκινήτου
,Δύο σειρές τροχών
,Συσκευές για την κατασκευή τροχών
GB40582 Συσκευή τροχού αυτοκινήτου 35*72*33mm Υψηλής ποιότητας Συσκευή διπλής σειράς
| Παράμετρος | Βιομηχανικές λεπτομέρειες |
| PSA / Fiat Master OE | 3350.17, 5890990 |
| Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B | GB40582 |
| Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής | DAC35720033 |
| Μέγεθος | 35 x 72 x 33 mm |
| Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) | 350,00 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 720,00 mm |
| Διάμετρο | 330,00 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Γενιά 1 Δύο σειρές γωνιακών ρουλεμάν |
| Διάθεση | Μόνο ο κόμβος του μπροστινού άξονα |
Διασταυρούμενες αναφορές / ανταλλαγές
-
Η Επιτροπή διαπίστωσε ότι οι εν λόγω ενισχύσεις δεν συνιστούν κρατική ενίσχυση.3350.17, 3326.31, 95654076
-
Ειδικές επιχειρήσεις του ομίλου Fiat:5890990, 7555466, 71714468
-
Ευρωπαϊκές βιομηχανικές σφραγίδες:GB40582, GB12094, BA2B446762B, BAH0013D
-
Γερμανικός βιομηχανικός κώδικας:548083
-
Αντίστοιχα ευρωπαϊκά κιτ λιανικής:Ειδικότερα, η ΕΤΕπ δεν μπορεί να αναλάβει την εκτέλεση των καθηκόντων που της ανατίθενται.
-
Παγκόσμιος βιομηχανικός κώδικας:DAC35720033
Εφαρμογές οχημάτων
-
Πιέτζο 205 / 206 / 306:-ΜπροστάΚέντρο άξονα
-
Citroen Xsara / ZX / AX:-ΜπροστάΚέντρο άξονα
-
Fiat Punto (176 / 188):-ΜπροστάΚέντρο άξονα


Φωτογραφία της εταιρείας μας



GB40582 Συσκευή τροχού αυτοκινήτου 35*72*33mm Υψηλής ποιότητας Συσκευή διπλής σειράς Παράμετρος Βιομηχανικές λεπτομέρειες PSA / Fiat Master OE 3350.17, 5890990 Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B GB40582 Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής DAC35720033 Μέγεθος 35 x 72 x 33 mm Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) 350,00 mm Εξ...