GB40582 Autowiellagers 35*72*33mm Hoogwaardige dubbele rijlagers Groothandel
GB40582 autowiellagers
,Doppelrijke wiellaaglagers
,35x72x33 mm wiellagers
GB40582 Autowiellagers 35*72*33mm Hoogwaardige dubbele rijlagers Groothandel
| Parameter | Industriële details |
| PSA / Fiat Master OE | 3350.17, 5890990 |
| B2B-onderzoek alias | GB40582 |
| Universale uitvoercode | DAC35720033 |
| Afmetingen | 35 x 72 x 33 mm |
| Grootte van de boor (binnen) | 350,00 mm |
| Buitendeursdiameter | 720,00 mm |
| Breedte | 330,00 mm |
| Tipe lager | Generatie 1 dubbelrijke hoekige contactballagers |
| Plaatsing | Alleen voorassennaaf |
Kruisverwijzingen / uitwisselingen
-
De Commissie heeft de Commissie in kennis gesteld van de conclusies van de onderhavige onderzoeken.3350.17, 3326.31, 95654076
-
O.E. van Fiat Group:5890990, 7555466, 71714468
-
Europese industriële stempels:GB40582, GB12094, BA2B446762B, BAH0013D
-
Duitse industriële wetboek:548083
-
Europese retailkit-equivalenten:VKBA 882, VKBA 1438
-
Universele industriële code:DAC35720033
Voertuigtoepassingen
-
Peugeot 205 / 206 / 306:-VoorzijdeAchscentrale
-
Citroen Xsara / ZX / AX:-VoorzijdeAchscentrale
-
Fiat Punto (176 / 188):-VoorzijdeAchscentrale


Foto van ons bedrijf



GB40582 Autowiellagers 35*72*33mm Hoogwaardige dubbele rijlagers Groothandel Parameter Industriële details PSA / Fiat Master OE 3350.17, 5890990 B2B-onderzoek alias GB40582 Universale uitvoercode DAC35720033 Afmetingen 35 x 72 x 33 mm Grootte van de boor (binnen) 350,00 mm Buitendeursdiameter 720,00 ...