R166.03 Συσκευές για τροχούς αυτοκινήτων 37x72x33mm Υψηλής ποιότητας Συσκευές για εμπρόσθιους κόμβους χονδρικής πώλησης
Αυτόματο ρουλεμάν τροχού 37x72x33mm
,Ρουλεμάν μπροστινής πλήμνης με εγγύηση
,Ρουλεμάν πλήμνης τροχού χονδρικής
R166.03 Συσκευή τροχού αυτοκινήτου 37x72x33mm Υψηλής ποιότητας μπροστινής τροχιάς
| Παράμετρος | Βιομηχανικές λεπτομέρειες |
|---|---|
| ΠΑΣ Master OE | 3350.863350.323350.82 |
| Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B | R166.03 |
| Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής | DAC37720033-ABS |
| Μέγεθος | 37 x 72 x 33 mm |
| Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) | 370,00 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 720,00 mm |
| Διάμετρο | 330,00 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Γενιά 1 Δύο σειρές γωνιακών ρουλεμάν |
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό | Ενσωματωμένο μαγνητικό δαχτυλίδι κωδικοποίησης ABS |
| Διάθεση | Μόνο ο κόμβος του μπροστινού άξονα |
Διασταυρούμενες αναφορές / ανταλλαγές
-
Η Επιτροπή διαπίστωσε ότι οι εν λόγω ενισχύσεις δεν συνιστούν κρατική ενίσχυση.3350.863350.323350.823350.33
-
Αντίστοιχα ευρωπαϊκά κιτ λιανικής:R166.03, VKBA 3584 / VKBA 3554
-
Εταιρικές σφραγίδες OEM:Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ
-
Παγκόσμιος βιομηχανικός κώδικας:DAC37720033-ABS
Εφαρμογές οχημάτων
-
Πεζώ 207 / 301 / 1007:-ΜπροστάΚέντρο άξονα
-
Citroen C2 / C3 / C-Elysee:-ΜπροστάΚέντρο άξονα


Φωτογραφία της εταιρείας μας



R166.03 Συσκευή τροχού αυτοκινήτου 37x72x33mm Υψηλής ποιότητας μπροστινής τροχιάς Παράμετρος Βιομηχανικές λεπτομέρειες ΠΑΣ Master OE 3350.863350.323350.82 Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B R166.03 Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής DAC37720033-ABS Μέγεθος 37 x 72 x 33 mm Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) 370,00 mm Εξω...