R166.03 Autowiellagers 37x72x33mm Hoogwaardige voorhublagers Wholesale
Autowiellagers 37x72x33mm
,Voorknopdraadlagers met garantie
,Groothandelwieldraadlagers
R166.03 Autowiellager 37x72x33mm Hoge kwaliteit voornaaflager geheel
| Parameter | Industriële details |
|---|---|
| PSA Master OE | 3350,86, 3350,32, 3350,82 |
| B2B-onderzoeksalias | R166.03 |
| Universele exportcode | DAC37720033-ABS |
| Afmetingen | 37 x 72 x 33 mm |
| Boringmaat (binnen) | 37,00 mm |
| Buitendiameter | 72,00 mm |
| Breedte | 33,00 mm |
| Lagertype | Generatie 1 dubbelrijig hoekcontactkogellager |
| Speciale functie | Geïntegreerde magnetische ABS-encoderring |
| Plaatsing | ALLEEN voorasnaaf |
Kruisverwijzing / uitwisselingen
-
PSA Group OE's (Peugeot/Citroën):3350,86, 3350,32, 3350,82, 3350,33
-
Equivalenten van Europese retailkits:R166.03, VKBA 3584 / VKBA 3554
-
OEM industriële stempels:XGB40547, GB40547, BAH-0051B
-
Universele industriële code:DAC37720033-ABS
Voertuigtoepassingen
-
Peugeot 207 / 301 / 1007:-VoorkantAsnaaf
-
Citroen C2 / C3 / C-Elysee:-VoorkantAsnaaf


Onze bedrijfsfoto



R166.03 Autowiellager 37x72x33mm Hoge kwaliteit voornaaflager geheel Parameter Industriële details PSA Master OE 3350,86, 3350,32, 3350,82 B2B-onderzoeksalias R166.03 Universele exportcode DAC37720033-ABS Afmetingen 37 x 72 x 33 mm Boringmaat (binnen) 37,00 mm Buitendiameter 72,00 mm Breedte 33,00 ...