Φαρμακείο IR-8593 Premium Auto Hub 40*75*37mm Παράδοση χύδην
Αυτόματο ρουλεμάν πλήμνης 40x75x37mm
,ρουλεμάν πλήμνης τροχού Premium χύμα
,Εργοστασιακό ρουλεμάν πλήμνης IR-8593
Φαρμακείο IR-8593 Premium Auto Hub 40*75*37mm Παράδοση χύδην
| Παράμετρος | Βιομηχανικές λεπτομέρειες |
| Ford Master OE | 30818024,4086829 |
| Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B | IR-8593 / IRB 8593 |
| Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής | DAC40750037 |
| Μέγεθος | 40 x 75 x 37 mm |
| Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) | 400,00 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 750,00 mm |
| Διάμετρο | 370,00 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Γενιά 1 Δύο σειρές γωνιακών ρουλεμάν |
| Διάθεση | Κέντρο εμπρόσθιου άξονα(Πλατφόρμες Sedan) &Κέντρο πίσω άξονα(Πλατφόρμες SUV) |
Διασταυρούμενες αναφορές / ανταλλαγές
-
Ενεργειακές μονάδες εμπρός άξονα (Ford / Jaguar):30818024, 30884539, 30613829, 1133023, 1S7J-1K018-AA
-
Ενεργειακή μονάδα πίσω άξονα (Ford / Mazda):4086829, YL8Z1225AA, EC01-26-151A
-
Παγκόσμιος βιομηχανικός κώδικας:DAC40750037
Εφαρμογές οχημάτων
-
Ford Mondeo III (B5Y, BWY, B4Y):(2000 - 2007) -ΜπροστάΚέντρο άξονα
-
Jaguar X-Type (X400):(2001 - 2009) -ΜπροστάΚέντρο άξονα
-
Φόρντ Έσκαμπ / Μάβερικ:(2000 - 2006) -ΠίσωΚέντρο άξονα
-
Μαζάντα Tribute (EP):(2000 - 2008) -ΠίσωΚέντρο άξονα


Φωτογραφία της εταιρείας μας



Φαρμακείο IR-8593 Premium Auto Hub 40*75*37mm Παράδοση χύδην Παράμετρος Βιομηχανικές λεπτομέρειες Ford Master OE 30818024,4086829 Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B IR-8593 / IRB 8593 Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής DAC40750037 Μέγεθος 40 x 75 x 37 mm Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) 400,00 mm Εξωτερική διάμετρος ...