Fabriek IR-8593 Premium Auto Hub Lagering 40*75*37mm Bulk Supply
Autohullagers van 40x75x37 mm
,Premium wielnaaflagers
,Fabrieksnaaflager IR-8593
Fabriek IR-8593 Premium Auto Hub Lagering 40*75*37mm Bulk Supply
| Parameter | Industriële details |
| Ford Master OE | 30818024,4086829 |
| B2B-onderzoek alias | IR-8593 / IRB 8593 |
| Universale uitvoercode | DAC40750037 |
| Afmetingen | 40 x 75 x 37 mm |
| Grootte van de boor (binnen) | 400,00 mm |
| Buitendeursdiameter | 750,00 mm |
| Breedte | 370,00 mm |
| Tipe lager | Generatie 1 dubbelrijke hoekige contactballagers |
| Plaatsing | Hoofdstuk vooras(Sedan Platforms) &Achterascentrum(SUV-platforms) |
Kruisverwijzingen / uitwisselingen
-
Voorziening van de vooras (Ford / Jaguar):30818024, 30884539, 30613829, 1133023, 1S7J-1K018-AA
-
Vervaardigingsonderdeel van de achteras (Ford / Mazda):4086829, YL8Z1225AA, EC01-26-151A
-
Universele industriële code:DAC40750037
Voertuigtoepassingen
-
Ford Mondeo III (B5Y, BWY, B4Y):(2000 - 2007) -VoorzijdeAchscentrale
-
Voor de volgende categorieën voertuigen:(2001 - 2009) -VoorzijdeAchscentrale
-
Ford Escape / Maverick:(2000 - 2006) -AchtersteAchscentrale
-
Mazda Tribute (EP):(2000 - 2008) -AchtersteAchscentrale


Foto van ons bedrijf



Fabriek IR-8593 Premium Auto Hub Lagering 40*75*37mm Bulk Supply Parameter Industriële details Ford Master OE 30818024,4086829 B2B-onderzoek alias IR-8593 / IRB 8593 Universale uitvoercode DAC40750037 Afmetingen 40 x 75 x 37 mm Grootte van de boor (binnen) 400,00 mm Buitendeursdiameter 750,00 mm ...