Μέγαρο Μεγκάν 559494 40x75x37mm Αντικατάσταση
Λεκάνιο εμβέλους μπροστινού τροχού Megane
,Αντικατάσταση ρουλεμάν 40x75x37mm
,559494 μπροστινό ρουλεμάν με εγγύηση
Μέγαρο Μεγκάν 559494 40x75x37mm Αντικατάσταση
| Παράμετρος | Βιομηχανικές λεπτομέρειες |
| Ford Master OE | 30818024,4086829 |
| Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B | 559494 |
| Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής | DAC40750037 |
| Μέγεθος | 40 x 75 x 37 mm |
| Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) | 400,00 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 750,00 mm |
| Διάμετρο | 370,00 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Γενιά 1 Δύο σειρές γωνιακών ρουλεμάν |
| Διάθεση | Κέντρο εμπρόσθιου άξονα&Κέντρο πίσω άξονα |
Διασταυρούμενες αναφορές / ανταλλαγές
Ενεργειακές μονάδες εμπρός άξονα (Ford / Jaguar):
-
Εργατικά σημεία:30818024, 30884539, 30613829, 30884543
-
Ford / JAGUAR ΟΕ:1133023, 1S7J-1K018-AA, 5027620, C2S8276
Ενεργειακή μονάδα πίσω άξονα (Ford / Mazda):
-
Ονομαστική μονάδα Ford:4086829, YL8Z1225AA, YL8Z-122-5AA, YL84122-5AB
-
Ενεργειακό εξοπλισμό MAZDA:EC01-26-151Α, EC01-26-139Α
-
Παγκόσμιος βιομηχανικός κώδικας:DAC40750037
Εφαρμογές οχημάτων
-
Ford Mondeo III (B5Y, BWY, B4Y):(2000 - 2007) - Κέντρο εμπρός άξονα
-
Jaguar X-Type (X400):(2001 - 2009) - Κέντρο εμπρός άξονα


Φωτογραφία της εταιρείας μας



Μέγαρο Μεγκάν 559494 40x75x37mm Αντικατάσταση Παράμετρος Βιομηχανικές λεπτομέρειες Ford Master OE 30818024,4086829 Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B 559494 Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής DAC40750037 Μέγεθος 40 x 75 x 37 mm Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) 400,00 mm Εξωτερική διάμετρος 750,00 mm Διάμετρο 370,00 mm ...