Megane voorlager 559494 40x75x37mm vervanging
Megane voorwiel stuwknooplag
,40x75x37mm vervangend wiellag
,559494 voorwiellag met garantie
Megane voorlager 559494 40x75x37mm vervanging
| Parameter | Industriële details |
| Ford Master OE | 30818024,4086829 |
| B2B-onderzoek alias | 559494 |
| Universale uitvoercode | DAC40750037 |
| Afmetingen | 40 x 75 x 37 mm |
| Grootte van de boor (binnen) | 400,00 mm |
| Buitendeursdiameter | 750,00 mm |
| Breedte | 370,00 mm |
| Tipe lager | Generatie 1 dubbelrijke hoekige contactballagers |
| Plaatsing | Hoofdstuk vooras&Achterascentrum |
Kruisverwijzingen / uitwisselingen
Voorziening van de vooras (Ford / Jaguar):
-
OE:30818024, 30884539, 30613829, 30884543
-
Ford / Jaguar OE:1133023, 1S7J-1K018-AA, 5027620, C2S8276
Vervaardigingsonderdeel van de achteras (Ford / Mazda):
-
Ford OE:4086829, YL8Z1225AA, YL8Z-122-5AA, YL84122-5AB
-
MAZDA OE:EG-Verdrag van de Raad van 16 december 1976 betreffende de onderlinge aanpassing van de wetgevingen der Lid-Staten inzake de onderlinge aanpassing van de wetgevingen der Lid-Staten inzake de onderlinge aanpassing van de wetgevingen der Lid-Staten inzake de onderlinge aanpassing van de wetgevingen der Lid-Staten inzake de onderlinge aanpassing van de wetgevingen der Lid-Staten inzake de onderlinge aanpassing van de wetgevingen der Lid-Staten inzake de onderlinge aanpassing van de wetgevingen der Lid-Staten inzake de onderlinge aanpassing van de wetgevingen der Lid-Staten inzake de onderlinge aanpassing van de wetgevingen van de Lid-Staten inzake de onderlinge aanpassing van de wetgevingen van de Lid-Staten inzake de onderlinge aanpassing van de wetgevingen van de Lid-Staten inzake de onderlinge aanpassing
-
Universele industriële code:DAC40750037
Voertuigtoepassingen
-
Ford Mondeo III (B5Y, BWY, B4Y):(2000 - 2007) - Centrale vooras
-
Voor de volgende categorieën voertuigen:(2001 - 2009) - Centrale vooras


Foto van ons bedrijf



Megane voorlager 559494 40x75x37mm vervanging Parameter Industriële details Ford Master OE 30818024,4086829 B2B-onderzoek alias 559494 Universale uitvoercode DAC40750037 Afmetingen 40 x 75 x 37 mm Grootte van de boor (binnen) 400,00 mm Buitendeursdiameter 750,00 mm Breedte 370,00 mm Tipe lager ...