Φαρμακείο 35BWD16 Πρωταθλήτρια Αυτοκινητοκίνητο Κέντρο Υποκλιμάτων 35*68*36mm Παροχή χύδην
Φαρμακείο 35BWD16 Πρωταθλήτρια Αυτοκινητοκίνητο Κέντρο Υποκλιμάτων 35*68*36mm Παροχή χύδην
| Παράμετρος | Βιομηχανικές λεπτομέρειες |
| Nissan Master OE | 40210-41B00,40210-99B00 |
| Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής | DAC35680039/36 |
| Διόρθωτες διαστάσεις | 35 x 68 x 39 / 36 mm |
| Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) | 350,00 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 680,00 mm |
| πλάτος (εσωτερικός δακτύλιος) | 390,00 mm |
| Διάμετρο (εξωτερικός δακτύλιος) | 360,00 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Γενιά 1 Δύο σειρές γωνιακών ρουλεμάν |
| Διάθεση | Κέντρο εμπρόσθιου άξονα |
Διασταυρούμενες αναφορές / ανταλλαγές
-
Ενεργειακό εξοπλισμό NISSAN:40210-41B00, 40210-99B00, 40227-4F100
-
Παγκόσμιος βιομηχανικός κώδικας:DAC35680039/36
-
Ασιατικό πρότυπο:35BWD16 / ZA-35BWD16
Εφαρμογές οχημάτων
-
Κατηγορία του οχήματος(1992 - 2003) - Κέντρο εμπρός άξονα
-
Νισάν Μαρτίου (Κ11 / CK11 / WK11 Box):(1992 - 2002) - Κέντρο εμπρός άξονα
-
Κατηγορία του οχήματος:(1998 - 2002) - Κέντρο εμπρός άξονα


Φωτογραφία της εταιρείας μας



Φαρμακείο 35BWD16 Πρωταθλήτρια Αυτοκινητοκίνητο Κέντρο Υποκλιμάτων 35*68*36mm Παροχή χύδην Παράμετρος Βιομηχανικές λεπτομέρειες Nissan Master OE 40210-41B00,40210-99B00 Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής DAC35680039/36 Διόρθωτες διαστάσεις 35 x 68 x 39 / 36 mm Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) 350,00 mm Εξωτερική ...