30BWD04CA19 Auto wiellagers 30x68x45 mm Dubbele rij hub unit voor Fiat
Fiat-radnaaflager
,30x68x45 mm autowiellagers
,dubbelrijke hub-eenheid
30BWD04CA19 Autowiellager 30x68x45 mm Dubbele rijnaafeenheid voor Fiat
| Parameter | Industriële details |
| OE | 30BWD04CA19 |
| Universele exportcode | DAC30680045 |
| Afmetingen | 30 x 68 x 45 mm |
| Boringmaat (binnen) | 30,00 mm |
| Buitendiameter | 68,00 mm |
| Breedte | 45,00 mm |
| Lagertype | Generatie 1 dubbelrijig hoekcontactkogellager |
| Plaatsing | ALLEEN voorasnaaf |
Kruisverwijzing / uitwisselingen
-
NISSAN OE's (dimensionaal vergrendeld):40210-71L00, 40210-F6600, 40210-F6605
-
Japanse industriële stempels:30BWD04, 30BWD04CA19
-
Universele industriële code:DAC30680045
Voertuigtoepassingen
-
Nissan 180SX (RS13):-VoorkantAsnaaf
-
Nissan Cefiro (A31) / Laurel (C33):-VoorkantAsnaaf


Onze bedrijfsfoto



30BWD04CA19 Autowiellager 30x68x45 mm Dubbele rijnaafeenheid voor Fiat Parameter Industriële details OE 30BWD04CA19 Universele exportcode DAC30680045 Afmetingen 30 x 68 x 45 mm Boringmaat (binnen) 30,00 mm Buitendiameter 68,00 mm Breedte 45,00 mm Lagertype Generatie 1 dubbelrijig hoekcontactkogellag...