Fabriek R169.75 Premium Auto Hub Lager 40*75*39mm Bulk Supply
Fabriek R169.75 auto hub lager
,Premium wiel hub lager 40x75x39mm
,Bulk supply hub lager met garantie
Fabriek R169.75 Premium autonaaf met 40 * 75 * 39 mm bulklevering
| Parameter | Industriële details |
| Toyota / Daihatsu MasterOE | 90363-40082,90043-63363 |
| OE | € 169,75 |
| Universele exportcode | DAC40750039 |
| Afmetingen | 40 x 75 x 39 mm |
| Boringmaat (binnen) | 40,00 mm |
| Buitendiameter | 75,00 mm |
| Breedte | 39,00 mm |
| Lagertype | Generatie 1 dubbelrijig hoekcontactkogellager |
| Plaatsing | Voorasnaaf |
Kruisverwijzing / uitwisselingen
- TOYOTA / DAIHATSU OEM's:90363-40082, 90363-40079, 90363-W0005, 90369-40009, 90043-63363
- Universele industriële code:DAC40750039
- Aziatische standaardmontage:40BWD17
Voertuigtoepassingen
-
Daihatsu Terios (J200, J210):(2006+) - Voorasnaaf
-
Daihatsu Sirion / Boon:- Voorasnaaf
-
Daihatsu Xenia:- Voorasnaaf


Onze bedrijfsfoto



Fabriek R169.75 Premium autonaaf met 40 * 75 * 39 mm bulklevering Parameter Industriële details Toyota / Daihatsu MasterOE 90363-40082,90043-63363 OE € 169,75 Universele exportcode DAC40750039 Afmetingen 40 x 75 x 39 mm Boringmaat (binnen) 40,00 mm Buitendiameter 75,00 mm Breedte 39,00 mm Lagertype ...