Παγκόσμιο μικροβανικό μπροστινό ρουλέν 576447 28x58x42mm
Γενικό ελαστικό μπροστινού τροχού Microvan
,28x58x42mm ρουλέας τροχού
,576447 μπροστινό ρουλεμάν με εγγύηση
Παγκόσμιο μικροβανικό μπροστινό ρουλέν 576447 28x58x42mm
| Παράμετρος | Βιομηχανικές λεπτομέρειες |
| Suzuki / Daewoo Master ΟΕ | 09267-28001,91120272 |
| Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B | 576447 |
| Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής | DAC28580042 |
| Μέγεθος | 28 x 58 x 42 mm |
| Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) | 280,00 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 580,00 mm |
| Διάμετρο | 420,00 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Γενιά 1 Δύο σειρές γωνιακών ρουλεμάν |
| Διάθεση | Κέντρο εμπρόσθιου άξονα |
Διασταυρούμενες αναφορές / ανταλλαγές
- Εταιρείες Suzuki / Vauxhall:09267-28001, 09267-28002, 91120271
- Η DAEWOO / Chevrolet:91120272, 94535245
- Ενεργειακό εξοπλισμό MAZDA:1Α00-33-047, 1Α00-33-047Α
- Οργανωτικές μονάδες KIA:0K011-33-047, K001-33-047
- Παγκόσμιος βιομηχανικός κώδικας:DAC28580042 / 28BWD03
Εφαρμογές οχημάτων
- Suzuki Super Carry / Κάθε:-ΜπροστάΚέντρο άξονα
- Νταεού Ντάμας / Λάμπο:-ΜπροστάΚέντρο άξονα
- Changhe / Τοπικές πλατφόρμες κλώνων:-ΜπροστάΚέντρο άξονα
- Μαζντά Σκραμ:-ΜπροστάΚέντρο άξονα
- Κία Τάουνερ:-ΜπροστάΚέντρο άξονα


Φωτογραφία της εταιρείας μας



Παγκόσμιο μικροβανικό μπροστινό ρουλέν 576447 28x58x42mm Παράμετρος Βιομηχανικές λεπτομέρειες Suzuki / Daewoo Master ΟΕ 09267-28001,91120272 Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B 576447 Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής DAC28580042 Μέγεθος 28 x 58 x 42 mm Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) 280,00 mm Εξωτερική διάμετρος ...