Global Microvan Front Bearing 576447 28x58x42mm Bulk Supply
Global Microvan voorwiellagers
,28x58x42mm wiellager
,576447 voorlager met garantie
Global Microvan Front Bearing 576447 28x58x42mm Bulk Supply
| Parameter | Industriële details |
| Suzuki / Daewoo Master OE | 09267-28001,91120272 |
| B2B-onderzoek alias | 576447 |
| Universale uitvoercode | DAC28580042 |
| Afmetingen | 28 x 58 x 42 mm |
| Grootte van de boor (binnen) | 280,00 mm |
| Buitendeursdiameter | 580,00 mm |
| Breedte | 420,00 mm |
| Tipe lager | Generatie 1 dubbelrijke hoekige contactballagers |
| Plaatsing | Hoofdstuk vooras |
Kruisverwijzingen / uitwisselingen
- SUZUKI / VAUXHALL OE:09267-28001, 09267-28002, 91120271
- DAEWOO / Chevrolet OE:91120272, 94535245
- MAZDA OE:1A00-33-047, 1A00-33-047A
- KLM-eenheden:0K011-33-047, K001-33-047
- Universele industriële code:DAC28580042 / 28BWD03
Voertuigtoepassingen
- Suzuki Super Carry / Elke:-VoorzijdeAchscentrale
- Daewoo Damas / Labo:-VoorzijdeAchscentrale
- Changhe / Lokale klonenplatforms:-VoorzijdeAchscentrale
- Mazda Scrum:-VoorzijdeAchscentrale
- Kia Towner:-VoorzijdeAchscentrale


Foto van ons bedrijf



Global Microvan Front Bearing 576447 28x58x42mm Bulk Supply Parameter Industriële details Suzuki / Daewoo Master OE 09267-28001,91120272 B2B-onderzoek alias 576447 Universale uitvoercode DAC28580042 Afmetingen 28 x 58 x 42 mm Grootte van de boor (binnen) 280,00 mm Buitendeursdiameter 580,00 mm ...