FC40650S01 Auto Wiellager 27x53x43mm Hoge Kwaliteit Dubbele Rij Hub Lager Groothandel
Autowiellagers 27x53x43mm
,dubbelrijke hublagers
,wielhublagers met garantie
FC40650S01 Autowiellagers 27x53x43mm Hoogwaardige dubbelrijke hublagers Groothandel
| Parameter | Industriële details |
| Opel/GM Master OE | 9196286, 1604007 |
| B2B-onderzoek alias | FC40650S01 |
| Universale uitvoercode | DAC27530043 |
| Afmetingen | 27 x 53 x 43 mm |
| Grootte van de boor (binnen) | 270,00 mm |
| Buitendeursdiameter | 530,00 mm |
| Breedte | 430,00 mm |
| Tipe lager | Generatie 1 dubbelrijke hublagers |
| Plaatsing | ONLY Achterasnaaf |
Kruisverwijzingen / uitwisselingen
-
Opel/Vauxhall Groep OE:9196286, 1604007, 16 04 007, 9156695
-
Europese industriële blote stempels:FC40650S01, FC.40650.S01, IJ231002
-
Europese retailkit-equivalenten:VKBA 3601, R153.37, 713 6442 20
-
Universele industriële code:DAC27530043
Voertuigtoepassingen
-
Opel Corsa C (F08, F68)-AchtersteAchscentrale
-
Opel Tigra TwinTop:-AchtersteAchscentrale
-
Voor de toepassing van deze richtlijn geldt de volgende voorwaarden:-AchtersteAchscentrale


Foto van ons bedrijf



FC40650S01 Autowiellagers 27x53x43mm Hoogwaardige dubbelrijke hublagers Groothandel Parameter Industriële details Opel/GM Master OE 9196286, 1604007 B2B-onderzoek alias FC40650S01 Universale uitvoercode DAC27530043 Afmetingen 27 x 53 x 43 mm Grootte van de boor (binnen) 270,00 mm Buitendeursdiameter ...