BAH-0051B Voorwielnaaflager 37x72x33 mm Autolager voor Citroen Peugeot
Citroën Peugeot wiellaaglager
,37x72x33mm voorwiellaaglager
,autowiellaaglager met garantie
BAH-0051B Voorwiel Hub Lager 37x72x33 mm Auto Lager voor Citroen Peugeot
| Parameter | Industriële details |
|---|---|
| PSA Master OE | 3350.323350.82 |
| B2B-onderzoek alias | De in lid 1 bedoelde vergunningen zijn van toepassing op: |
| Universale uitvoercode | DAC37720033 |
| Afmetingen | 37 x 72 x 33 mm |
| Grootte van de boor (binnen) | 370,00 mm |
| Buitendeursdiameter | 720,00 mm |
| Breedte | 330,00 mm |
| Tipe lager | Generatie 1 dubbelrijke hoekige contactballagers |
| Plaatsing | Alleen voorassennaaf |
Kruisverwijzingen / uitwisselingen
-
De Commissie heeft de Commissie in kennis gesteld van de conclusies van de onderhavige onderzoeken.3350.323350.823350.33
-
Europese industriële stempels:De in bijlage I vermelde gegevens moeten worden opgeslagen in de documentatie van de aanvrager.
-
Europese detailhandelsuitrusting:VKBA 3554
-
Universele industriële code:DAC37720033
Voertuigtoepassingen
-
Peugeot 206 / 206+:-VoorzijdeAchscentrale
-
Peugeot 306:-VoorzijdeAchscentrale
-
Citroen Xsara / ZX:-VoorzijdeAchscentrale


Foto van ons bedrijf



BAH-0051B Voorwiel Hub Lager 37x72x33 mm Auto Lager voor Citroen Peugeot Parameter Industriële details PSA Master OE 3350.323350.82 B2B-onderzoek alias De in lid 1 bedoelde vergunningen zijn van toepassing op: Universale uitvoercode DAC37720033 Afmetingen 37 x 72 x 33 mm Grootte van de boor (binnen) ...