Toyota Avanza / Daihatsu Terios Voorlager VKBA6827 40x75x39mm
Toyota Avanza voorwiellager
,Daihatsu Terios naaflager 40x75x39mm
,VKBA6827 wiellager met garantie
Toyota Avanza / Daihatsu Terios Voorlager VKBA6827 40x75x39mm
| Parameter | Industriële details |
| Toyota / Daihatsu Master OE | 90363-40082,90043-63363 |
| B2B-onderzoek alias | VKBA6827 |
| Universale uitvoercode | DAC40750039 |
| Afmetingen | 40 x 75 x 39 mm |
| Grootte van de boor (binnen) | 400,00 mm |
| Buitendeursdiameter | 750,00 mm |
| Breedte | 390,00 mm |
| Tipe lager | Generatie 1 dubbelrijke hoekige contactballagers |
| Plaatsing | Hoofdstuk vooras |
Kruisverwijzingen / uitwisselingen
- Toyota / Daihatsu OE:90363-40082, 90363-40079, 90363-W0005, 90369-40009, 90043-63363
- Universele industriële code:DAC40750039
- Aziatische standaard:40BWD17
Voertuigtoepassingen
- Toyota Avanza:- Hoofdstuk vooras
- Toyota Rush (J200):- Hoofdstuk vooras
- Toyota Yaris / Vitz:- Hoofdstuk vooras


Foto van ons bedrijf



Toyota Avanza / Daihatsu Terios Voorlager VKBA6827 40x75x39mm Parameter Industriële details Toyota / Daihatsu Master OE 90363-40082,90043-63363 B2B-onderzoek alias VKBA6827 Universale uitvoercode DAC40750039 Afmetingen 40 x 75 x 39 mm Grootte van de boor (binnen) 400,00 mm Buitendeursdiameter 750,00 ...