Εργοστασιακή προμήθεια 40x75x37mm Auto Hub Bearing Cross BAHB633966B
Αυτόματο ρουλεμάν πλήμνης 40x75x37mm
,ρουλεμάν πλήμνης τροχού BAHB633966B
,ρουλεμάν πλήμνης εργοστασίου
Φαρμακείο 40x75x37mm Αυτοκινητό Κέντρο Κουρέματος Σταυρός BAHB633966B Προμήθεια
| Παράμετρος | Βιομηχανικές λεπτομέρειες |
| Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B | BAHB 633966 Β |
| Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής | DAC40750037 |
| Μέγεθος | 40 x 75 x 37 mm |
| Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) | 400,00 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 750,00 mm |
| Διάμετρο | 370,00 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Γενιά 1 Δύο σειρές γωνιακών ρουλεμάν |
| Διάθεση | Κέντρο εμπρόσθιου άξονα&Κέντρο πίσω άξονα |
Διασταυρούμενες αναφορές / ανταλλαγές
Εργασιακές μονάδες εμπρός άξονα (Ford / Jaguar):
-
Εργατικά σημεία:30818024, 30884539, 30613829, 30884543
-
Ford / JAGUAR ΟΕ:1133023, 1S7J-1K018-AA, 5027620, C2S8276
Ενεργειακή μονάδα πίσω άξονα (Ford / Mazda):
- Ονομαστική μονάδα Ford:4086829, YL8Z1225AA, YL8Z-122-5AA, YL84122-5AB
- Ενεργειακό εξοπλισμό MAZDA:EC01-26-151Α, EC01-26-139Α
- Παγκόσμιος βιομηχανικός κώδικας:DAC40750037
Εφαρμογές οχημάτων
-
Ford Mondeo III (B5Y, BWY, B4Y):(2000 - 2007) - Κέντρο εμπρός άξονα
-
Jaguar X-Type (X400):(2001 - 2009) - Κέντρο εμπρός άξονα


Φωτογραφία της εταιρείας μας



Φαρμακείο 40x75x37mm Αυτοκινητό Κέντρο Κουρέματος Σταυρός BAHB633966B Προμήθεια Παράμετρος Βιομηχανικές λεπτομέρειες Ονοματεπώνυμο αναζήτησης B2B BAHB 633966 Β Παγκόσμιος κωδικός εξαγωγής DAC40750037 Μέγεθος 40 x 75 x 37 mm Μέγεθος τρύπας (Εσωτερική) 400,00 mm Εξωτερική διάμετρος 750,00 mm Διάμετρο ...