Fabriek 40x75x37mm Auto Hub Lagerkruis BAHB633966B Levering
40x75x37 mm autohublagers
,wielnaaflager BAHB633966B
,fabriekspaneellagers
Fabriek 40x75x37mm autonaaflagerkruis BAHB633966B levering
| Parameter | Industriële details |
| B2B-onderzoeksalias | BAHB 633966 B |
| Universele exportcode | DAC40750037 |
| Afmetingen | 40 x 75 x 37 mm |
| Boringmaat (binnen) | 40,00 mm |
| Buitendiameter | 75,00 mm |
| Breedte | 37,00 mm |
| Lagertype | Generatie 1 dubbelrijig hoekcontactkogellager |
| Plaatsing | Voorasnaaf&Achterasnaaf |
Kruisverwijzing / uitwisselingen
VOORAS OE's (Ford / Jaguar):
-
OE's:30818024, 30884539, 30613829, 30884543
-
FORD / JAGUAR OE's:1133023, 1S7J-1K018-AA, 5027620, C2S8276
ACHTERAS-OE's (Ford / Mazda):
- FORD OE's:4086829, YL8Z1225AA, YL8Z-122-5AA, YL84122-5AB
- MAZDA OE's:EC01-26-151A, EC01-26-139A
- Universele industriële code:DAC40750037
Voertuigtoepassingen
-
Ford Mondeo III (B5Y, BWY, B4Y):(2000 - 2007) - Voorasnaaf
-
Jaguar X-Type (X400):(2001 - 2009) - Voorasnaaf


Onze bedrijfsfoto



Fabriek 40x75x37mm autonaaflagerkruis BAHB633966B levering Parameter Industriële details B2B-onderzoeksalias BAHB 633966 B Universele exportcode DAC40750037 Afmetingen 40 x 75 x 37 mm Boringmaat (binnen) 40,00 mm Buitendiameter 75,00 mm Breedte 37,00 mm Lagertype Generatie 1 dubbelrijig hoekcontactk...